Aktuális állásajánlataink

Mi mindent megteszünk Partnereink magas színvonalú kiszolgálásáért. Ezért a legjobb munkatársakra van szükségünk. Szeretnél velünk egy csapatban dolgozni? Nézd meg aktuális állásajánlatainkat, és ha valamelyik pozíció felkeltette érdeklődésed, küldd el pályázatod.

A Flaga Hungária Kft. hazánk egyik vezető PB-gáz szolgáltatója, mely kiváló minőségű pébé-gáz termékeket kínál vásárlóinak. Vállalatunk a UGI International része, melynek budaörsi telephelyére új munkatársat keresünk, az alábbi pozícióba:

KÖNYVELŐ

Feladatok:

-          Szállítói számlák naprakész, pontos könyvelése, kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása.

-          Tárgyi eszköz nyilvántartás havi rendszerességgel történő vezetése.

-          Az adó – és számviteli jogszabályok ismerete és alkalmazása.

-          Adatszolgáltatás társosztályok részére, és a társosztályokkal történő hatékony együttműködés.

-          A pénzügyi csoport napi működéshez szükséges egyéb pénzügyi és számviteli feladatok ellátása.

Elvárások:

-          minimum középfokú, szakirányú gazdasági végzettség

-          mérlegképes könyvelői végzettség

-          minimum 2 éves szakirányú tapasztalat

-          adó- és számviteli jogszabályok naprakész ismerete

-          jó kommunikációs és problémamegoldó képesség

-          önálló, precíz, alapos munkavégzés

-          felhasználói szintű MS Office ismeretek

Amit kínálunk:

-          színvonalas munkakörnyezet

-          kellemes munkahelyi légkör egy fiatalos csapattal

-          versenyképes juttatási csomag

-          13. havi fizetés

-          utazási költségtérítés

-          cafeteria

Már az ügyfelünk?

On-line gázrendeléshez kattintson a lenti gombra

PB-gáz rendelés

További információra van szüksége?

Töltse ki a kapcsolatfelvételi űrlapot vagy hívjon minket !

Kapcsolatfelvétel