Aktuális állásajánlataink

Mi mindent megteszünk Partnereink magas színvonalú kiszolgálásáért. Ezért a legjobb munkatársakra van szükségünk. Szeretnél velünk egy csapatban dolgozni? Nézd meg aktuális állásajánlatainkat, és ha valamelyik pozíció felkeltette érdeklődésed, küldd el pályázatod.

PÉNZÜGYI MUNKATÁRS

Feladatok:

-          Bejövő és kimenő utalások kezelése

-          Vevői és szállítói számlákkal kapcsolatos ügyintézés

-          Számlázó programból számlák kiállítása

-          Az adó – és számviteli jogszabályok ismerete és alkalmazása

-          Napi szintű együttműködés a magyar és román kollégákkal

-          Adatszolgáltatás társosztályok részére

-          A pénzügyi csoport napi működéshez szükséges pénzügyi, számviteli feladatok ellátása.

Elvárások:

-          magyar nyelv anyanyelvi, román nyelv tárgyalási szintű ismerete

-          minimum középfokú végzettség, preferáltan pénzügyi területen

-          minimum 2 éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

-          adó- és számviteli jogszabályok általános ismerete

-          önálló, precíz, alapos munkavégzés

-          felhasználói szintű MS Office ismeretek

Amit kínálunk:

-          versenyképes juttatási csomag

-          13. havi fizetés

-          utazási költségtérítés

-          cafeteria

Már az ügyfelünk?

On-line gázrendeléshez kattintson a lenti gombra

PB-gáz rendelés

További információra van szüksége?

Töltse ki a kapcsolatfelvételi űrlapot vagy hívjon minket !

Kapcsolatfelvétel