background-image

Aktuális állásajánlataink

Mi mindent megteszünk Partnereink magas színvonalú kiszolgálásáért. Ezért a legjobb munkatársakra van szükségünk. Szeretnél velünk egy csapatban dolgozni? Nézd meg aktuális állásajánlatainkat, és ha valamelyik pozíció felkeltette érdeklődésed, küldd el pályázatod.

Állásajánlataink

A Flaga Hungária Kft. hazánk egyik vezető PB-gáz szolgáltatója, mely kiváló minőségű pébé-gáz termékeket kínál vásárlóinak. Vállalatunk a UGI International része, melynek székesfehérvári telephelyére az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

TÖLTŐ ÉS PALACKVIZSGÁLÓ GÉPSORKEZELŐ

Miért jó ez a lehetőség?

Ø  a fizetés kiemelkedő + műszakpótlék jár hozzá

Ø  van 13. havi fizetés

Ø  100%- ban térítjük a beutazást, vagy biztosítunk benzin hozzájárulást

Ø  van céges buszjárat a Piac térről

Ø  határozatlan idejű lesz a munkaszerződésed

Ø  biztosítunk teljes körű dolgozói balesetbiztosítást

Ø  2 műszakos a munkarend, hétfőtől péntekig

Feladataid az alábbiak lesznek:

            Belső képzést, betanítást követően:

Ø  A vállalatnál forgalmazott gázpalackok megtöltése töltősoron és kézi töltőállomáson, illetve ezzel kapcsolatos kiegészítő munkák.

Ø  A gázpalackok időszakos biztonságtechnikai ellenőrzését kiszolgáló gépek és eszközök kezelése.

Elvárások:

Ø  minimum általános iskolai végzettség, középfokú végzettség előny

Ø  gépkezelő munkakörben szerzett tapasztalat előnyt jelent

Ø  két műszakos munkarend vállalása

Ø  üzemi technológiai utasítások betartása.

Ø  munka és tűzvédelmi előírások és egyéb üzemi biztonságtechnikai előírások betartása.

Munkavégzés helye: 8000 Székesfehérvár, Loranger ipari telep, Sóstói út 17-19.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, pályázatod az alábbi e-mail címre várjuk: hr@flaga.hu.

Kérdése van?

Kollégáink mihamarabb felveszik Önnel a kapcsolatot!

Az üzenet elküldéséhez töltse ki a szükséges mezőket!
Üzenetét elküldtük, hamarosan kapcsolatba lépünk Önnel.
Teljes név
Telefonszám
E-mail cím
Irányítószám
Írja meg, hogy miben segíthetünk
Full Close

Válasszon témát!:

A tartályos gáz felhasználása!Tovább a tartályos gázhozTovábbi palack típusok!Tovább a palackos gázhoz