background-image

Aktuális állásajánlataink

Mi mindent megteszünk Partnereink magas színvonalú kiszolgálásáért. Ezért a legjobb munkatársakra van szükségünk. Szeretnél velünk egy csapatban dolgozni? Nézd meg aktuális állásajánlatainkat, és ha valamelyik pozíció felkeltette érdeklődésed, küldd el pályázatod.

A Flaga Hungária Kft. hazánk egyik vezető PB-gáz szolgáltatója, mely kiváló minőségű PB-gáz termékeket kínál vásárlóinak. Vállalatunk a UGI International része, melynek budaörsi telephelyére az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

Állásajánlataink

A Flaga Hungária Kft. hazánk egyik vezető pébégáz szolgáltatója, mely kiváló minőségű termékeket kínál vásárlóinak. Vállalatunk a UGI International része, melynek budaörsi telephelyére az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

Logisztikai csoportvezetőt

Főbb feladatok:

·         a vállalat logisztikai tevékenységének koordinálása

·         logisztikai munkavállalók irányítása

·         a vállalat saját tulajdonú szállító flottájának üzemeltetésének szervezése

·         a logisztikai munkatársak mindennapi munkájának megszervezése (palackos és tartályos logisztikusok, túraszervezők és gépkocsivezetők), munkájukkal kapcsolatos teljesítménymutatók meghatározása, nyomon követése és rendszeres értékelése

·         részt vállal a szerződéses szállítmányozó cégek működésének vizsgálatában, kiválasztásában

·         a szállítmányozó cégekkel kötött szerződések betartása és betartatása.

·         rendszeres kapcsolattartás a szerződött szállítmányozó cégekkel, a magasabb szintű teljesítmény elérése a jó kapcsolat fenntartása érdekében.

·         a disztribúciós teljesítmény nyomon követése és elemzése az egész hálózatra vonatkozóan (palackos és tartályos).

·         Együttműködés a vállalat más osztályaival, a depók mindennapi működésére vonatkozóan (listák, nyitások/zárások, speciális promóciók, teljesítmény statisztikák a szállítókra vonatkozón).

Munkakör betöltésének feltételei:

·         legalább középfokú végzettség

·         logisztikai szakirányú végzettség

·         3-5 év logisztikai területen szerzett tapasztalat

·         angol nyelv kommunikációs szintű ismerete

·         román nyelv kommunikációs szintű ismerete

·         B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

·         versenyképes juttatási csomag

·         utazási költségtérítés

·         cafeteria

·         jó munkahelyi légkör

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, pályázatát fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk: andrea.foran@flaga.hu.

Flaga is one of the leading provider of LPG (liquefied petroleum gas) in Hungary and has offered high-quality LPG products to its customers. The Flaga is part of the international UGI Corporation which is a Fortune 500 company that operates in the field of LPG, natural gas, electricity, energy trading and energy services all over the world.

Now we are looking for a talent for the following position:

Customer Experience Manager for Hungary and Romania

reporting to the Regional Customer Experience Director

Your main tasks will be:

  • manage the customer experience teams: call center (customer service in-bound order taking, complaint handling, sales support out-bound campaigns) and back office (invoicing, contract administration, data cleaning)
  • people management related responsibilities up to 20 people
  • in addition to people management, the essential elements of the task are:
  • operating the above activities in the area with the best possible efficiency
  • process development, preparation for ISO quality audits
  • design and development of a reporting system dashboard related to activities
  • analysis and evaluation of customer satisfaction results
  • contacting suppliers (eg call center technology partner)
  • escalation point for complex customer cases
  • learning about and, if possible, adopting best practices from other countries in the region
  • participation in regional or UGI Intl projects
  • launching customer centricity programs, setting up and analysing customer profiles

This role will fit You perfectly, if You met the following requirements:

  • economics based education (MA or BA degree)
  • at least 5 years experience in Call Center or Customer Experience field
  • minimum 3 years experience in people managerial role
  • knowledge of Hungarian and English language at a minimum level of B2
  • very good knowledge of MsOffice,
  • dynamism, determination in action and pro-active approach mindset
  • open minded and problem-solving attitude
  • ability to work under time pressure
  • ability to learn quickly
  • knowledge of Romanian language will be an unambiguous advantage

If you are interested in joining as Customer Experience Manager, please send your application to HR Department (hr@flaga.hu)

Kérdése van?

Kollégáink mihamarabb felveszik Önnel a kapcsolatot!

Az üzenet elküldéséhez töltse ki a szükséges mezőket!
Üzenetét elküldtük, hamarosan kapcsolatba lépünk Önnel.
Teljes név
Telefonszám
E-mail cím
Irányítószám
Írja meg, hogy miben segíthetünk
Full Close

Válasszon témát!:

A tartályos gáz felhasználása!Tovább a tartályos gázhozTovábbi palack típusok!Tovább a palackos gázhoz